November 14 2018 08:28:19

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
12 października uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się na uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas VIIa, VIIIa i VIIIb zaprosili wszystkich na "artystyczną ucztę" zabarwioną dużą dawką humoru. W pierwszej części wysłuchaliśmy interpretacji wierszy, refleksji na temat pracy nauczyciela oraz dedykowanych nauczycielom piosenek. W drugiej odsłonie akademii – słowem, gestem, tańcem i piosenką – został odtworzony jeden dzień z życia ucznia naszej szkoły. Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, w imieniu wszystkich uczniów, przekazali gronu pedagogicznemu gorące podziękowania za ich codzienną pracę oraz złożyli serdeczne życzenia.
Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły Jan Semków oraz zastępca dyrektora Renata Drewniak podziękowali wszystkim za zaangażowanie i ogromny wkład pracy na rzecz naszej szkoły oraz poświęcenie i serce, którym obdarzani są uczniowie. Złożyli życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły.