October 19 2018 13:09:24
Nawigacja
· Strona główna
· Patron
· Statut
· Historia szkoły
· Dyrekcja
· Grono Pedagogiczne
· Dyżury nauczycieli
· Pedagog
· Administracja
· Biblioteka
· Zajęcia pozalekcyjne
· Baza dydaktyczna
· Wymiana międzynarodowa
· Egzamin gimnazjalny
· Podręczniki
· Galeria zdjęć
· Linki
· Kontakt

· Zaloguj
Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku  szkolnym 2018/2019

Lp.

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina
(od-do)

1.

Kółko polonistyczne dla uczniów kl. Vb

Agnieszka Andrach

Poniedziałek 13:15-14:00

2.

Zajęcia z matematyki przygotowujące do egzaminu dla uczniów kl. VIII b

Dorota Beer

Piątek

13:15-14:00

3.

Kółko polonistyczne dla uczniów kl. IV

Jolanta Beer

Środa

13:15-14:00

4.

Zajecia rozwijające z historii dla uczniów kl. VIa

Elżbieta Jaroch-Chlastawa

Czwartek

13:15-14:00

5.

Koło teatralne Joanna Królikowska Wtorek 13:15-14:00

6.

Koło czytelniczo-medialne

Marta Lubas

Poniedziałek

Czwartek

13:15-14:00

13:15-14:00

7.

SKS dla uczniów kl.IV-VI /dziewczęta/

Beata Majka

Poniedziałek

Środa

15:10-16:10

15:10-16:10

8.

Oaza dzieci Bożych ks. Krzysztof Mierzejewski

Sobota

17:00

9.

Oaza młodzieżowa

ks. Krzysztof Mierzejewski

Sobota

19:00

10.

Zajęcia z matematyki przygotowujące do egzaminu dla uczniów kl. VIIIa

Agnieszka Pusz

Piątek 14:05-14:50

11.

SKS dla uczniów kl.V-VI

Bernadeta Sielska

Poniedziałek

Środa

13:15-14:15

13:15-14:45

12.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów kl.Vb Barbara Stadnicka

Czwartek

13:15-14:00

13.

Klub Filmowy

Jolanta Beer, Krzysztof Blicharski, Agnieszka Wojtaszek

raz w miesiącu

19:00-22:00

14.

15.

 

 

 

16.

 

 

 

 

17.

 

 

 

18.

 

19.

 

 

20.

 

 

 

21.

 

 

 

22.

 


 

 

 

23.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Licznik
Do zakończenia roku pozostało:

Reklama
Dziecko w sieci

Filmoteka Szkolna

Szachy do szkół

button

Wygenerowano w sekund: 0.00 2,107,034 Unikalnych wizyt